החברה

בשביל לבנות חברה טובה בתחום השכר, צריך הבנה מקצועית עמוקה, אבטחה ברמה גבוהה ויכולת לנהל תהליכים ולבנות אוטומציות. 

וזה בדיוק מה שקורה ב-Celery. החברה שלנו מתמחה בהבנת התחום לעומק ובפיתוח פתרונות מתקדמים שמסייעים לארגונים לנהל את השכר בצורה היעילה, הבטוחה והחכמה ביותר. 

Celery היא חברת אחות של איזידוק, שמתמחה בתהליכים, אוטומציות ומערכות מתקדמות בעולם משאבי האנוש. החברה משרתת את הלקוחות הגדולים והמובילים בתעשייה, כגון אלביט, אלקטרה, סופר-פארם, דן תחבורה, אשטרום ועוד.

המפתחים המובילים שלנו הם בעלי יותר מ-30 שנות ניסיון בעולם השכר, הם היו חלק בלתי נפרד מהתחום עוד כשהיה בחיתוליו בישראל, ומאז ממשיכים להוביל ולחדש.

אנחנו עומדים בתנאי ISO, תקן בינלאומי לניהול אבטחת מידע. תקן זה מספק מסגרת להגנה על מידע רגיש ולשמירה על סודיות, שלמות וזמינות של המידע, מה שמבטיח את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחה ואיכות, בזמן שאנחנו ממשיכים לשאוף למצוינות ולהוביל בתחום השכר באמצעות פתרונות חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות.

עם מגוון רחב של לקוחות מרוצים מהתעשייה המובילה, Celery מציעה פתרונות מותאמים אישית שמסייעים ללקוחות לנהל את תהליכי השכר בצורה היעילה והבטוחה ביותר.

ב-Celery, אנחנו מבינים את הצרכים המורכבים של הלקוחות שלנו ומציעים להם את הפתרונות המתאימים ביותר, עם שירות מקצועי, אמין ומרענן.

תכירו את הצוות הניהולי:

אבירם כהן - מנכ"ל
יוסי פרידלנדר - מומחה למחשוב השכר
בר לוי - מנהל מוצר
אלי דמיו - מנהל פיתוח
שאנל סטיל - מנהלת פרוייקטים
גל כהן - מנהלת הצלחת לקוח
סתיו לסקוב - מנהלת משאבי אנוש
אנדרי ציחוצקי - מנהל מכירות
אדגר סטיריס - QA
דילוג לתוכן